Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Лікування алкоголізму в Києві

«Алкогольна» статистика в Україні невтішна. Приблизно кожен шостий громадянин нашої країни вживає алкоголь регулярно. Щороку від наслідків алкоголізму помирають 40 тисяч українців. Ті, кого не спіткала трагічна доля, аж ніяк не ведуть повноцінний спосіб життя. Згідно зі статистичними даними за 2016 рік, 700 тисяч наших співгромадян страждали в той час психічними хворобами, викликаними вживанням алкоголю. Серед жінок, які померли від цирозу печінки, 75% зловживали спиртним.

Цифри жахливі. Питання про те, лікувати алкоголізм чи ні, не повинно виникати взагалі. Відповідь очевидна: лікувати якомога швидше. Але де це зробити? Як це робиться? Про це ми розповімо далі.

Вартість лікування алкоголізму

Багато хто відразу ж задається питанням – а скільки це коштує? Відповідь банальна, але правдива: все суто індивідуально. Цифри різняться в залежності від медичного закладу, міста, характеристик пацієнта і т.д. Як би там не було, існують медичні центри, які займаються лікуванням алкоголізму за лояльними цінами. Наприклад, «Медлюкс».

Чому ми?

Клініка високого рівня

Клініка високого рівня

За час роботи ми залучили провідних фахівців.

Диспансеризація

Диспансеризація

У нас комфортабельные палаты.

24/7

Працюємо 24/7

У нашому центрі цілодобово знаходяться чергові лікарі.

Індивідуальний підхід в лікуванні алкозалежних

Висококласні установи підходять до кожного хворого індивідуально – це одна із запорук успішної терапії. Тому і вартість послуг може бути різною для кожного пацієнта. Ось лише деякі з факторів, які впливають на остаточну ціну.

Умови нашого стаціонару.

  • Стан пацієнта. На початковій стадії захворювання хворому знадобиться лише поверхневе лікування, яке потребує невеликих витрат часу і сил. Алкоголізм в запущеній стадії лікується поетапно і довго.
  • Вік хворого. Люди середнього віку і старше важче піддаються терапії, ніж молоді любителі спиртного. Зрозуміло, від рівня складності залежить і вартість послуг медичних центрів.
  • Тривалість курсу. Тут все очевидно: чим довше пацієнт перебуває в установі, тим більше потрібно грошей на оплату лікувальних заходів.
  • Методика, обрана лікарем. Йдеться про перелік необхідних процедур і медикаментів.

Лікування алкогольної залежності в Україні

На території України працює не один десяток медичних центрів, які займаються проблемою алкоголізму. Як правило, лікування проходить ефективно, але існує велика кількість умовностей. Перша – в медичний заклад ще потрібно прийти. В Україні давно вже була б не така сумна статистика, якби залежні люди добровільно приходили на лікування. Алкоголік рідко визнає себе таким. Важливо переконати людину в необхідності звернення до фахівців.

В іншому випадку ви зіткнетеся з другою умовністю – «імітація» лікування. Пацієнт, який не хоче вилікуватися, ніколи цього не зробить. Він буде виконувати всі процедури і вживати медикаменти, але ефективними такі заходи не будуть. Однак якщо медичний центр проводить ще і лікування на психологічному рівні, шанси на успіх збільшуються. У центрі «Медлюкс» велика увага приділяється змінам мислення залежної людини. В результаті психологічних маніпуляцій у людини формується ментальна стійкість до алкоголю, якої неможливо досягти ніякими таблетками.

Ефективне лікування алкоголізму

Найбільшого ефекту можна досягти лише при комплексному лікуванні захворювання. Відібрати у алкоголіка спиртне – це лише сота частка дороги до успіху. Необхідно пом’якшити синдром відміни алкоголю, після чого навчити людину жити без згубних напоїв. Нижче ми розповімо про основні етапи лікування цього важкого захворювання.

Методи і етапи лікування алкоголізму

Щоб процес позбавлення від залежності був ефективним, він повинен бути проведений в кілька етапів.

  • Етап перший – усунення інтоксикації. Першочергове завдання – виведення з організму шкідливих продуктів розпаду спиртного. Проводиться за допомогою крапельниці. В результаті детоксикації внутрішні органи пацієнта починають нормально функціонувати, поліпшується загальний стан людини.
  • Етап другий – психологічний вплив. Шкідлива звичка не відпустить так просто хворого. Синдром відміни алкоголю вимагає застосування спеціальних медикаментів і психологічних процедур.
  • Етап третій, завершальний – використання превентивних методів. Йдеться про кодування і терапії, спрямованої на підтримку психологічного стану людини.

Після проведення заходів у пацієнта змінюється спосіб мислення. Колишній алкоголік поступово повертається до нормального життя, стан його психіки стабілізується.

Підшивка від алкоголізму.

Позбавлення від алкоголізму в клініці «Медлюкс»

Протягом багатьох років фахівці «Медлюкс» допомагають людям вирватися з лап алкоголю. Середній досвід лікарів – 13 років. Співробітники медичного центру – лікарі виключно першої і вищої категорії. Високий клас «Медлюкс» визнаний на загальнонаціональному рівні – клініка має ліцензію МОЗ України.

«Медлюкс» довіряють! За час нашої роботи до нас звернулося більше 3000 клієнтів з усієї країни. Ми їх не підвели: ефективність лікування в нашому центрі – 92%. Позбавтеся від шкідливої звички і ви!