Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Лікування наркоманії в Києві

Лікування наркоманії в Києві

Наркоманія – це одна з найгостріших проблем не тільки в масштабах України, а й в масштабах звичайної родини, де наркотики «відбирають» улюблених людей, руйнують сімейне щастя і гублять здоров’я, роблячи здорову людину, безсилою і залежною.

Хворі люди безконтрольно вживають наркотичні засоби і не здатні відмовитися від чергової дози. Тому лікуванням наркотичної залежності повинні займатися тільки висококваліфіковані фахівці, що мають якісні знання в сфері наркології і володіють сучасними методами лікування.

Лікування наркоманії в Києві

Лікування наркозалежності в спеціалізованою київською наркологічній клініці «МЕДЛЮКС» здійснюється в кілька основних етапів: детоксикація, підшивка і реабілітація.

Лікування відбувається в нашому стаціонарі. Дізнатися більше можна тут.

Лікування наркозалежності, три основних етапи

  1. Детоксикація організму – забезпечує комплексне усунення залишків наркотичних речовин, а також продуктів їх розпаду з організму пацієнта. Дана процедура є тривалою. Як правило, вона займає 5-10 днів, протягом яких проявляються неприємні і болючі симптоми у вигляді ломки і гострої фізичної болі. На етапі детоксикації лікарі намагаються мінімізувати муки наркозалежного і проводять психологічну профілактику, де пояснюють важливість проведення лікування до повного відновлення психологічного і фізіологічного стану.

Головними цілями детоксикації є: очищення організму від наркотичних речовин, стабілізація психологічного стану пацієнта, підготовка до подальшого процесу підшивки і реабілітації;

  1. Підшивка (кодування) є ефективною процедурою лікування. Вона передбачає підшивання спеціального лікарського препарату – наркоблокатора, істотно знижує потяг до вживання опіатів. Дія препарату забезпечує відключення чутливих рецепторів, що відповідають за отримання задоволення від вживання опіоїдних наркотичних засобів;
  2. Реабілітація – основний і завершальний етап лікування, спрямований на повне відновлення фізіологічного та психологічного стану пацієнта. В першу чергу, він полягає в психологічній підготовці пацієнта (психотерапії) до нового життя, в якій немає місця наркотикам: проводяться спеціальні індивідуальні та групові профілактичні бесіди, фізичні вправи, а також інші заходи, що забезпечують комплексне відновлення нормального життя людини.

Анонімне лікування наркоманії в наркологічній клініці «МЕДЛЮКС»

Лікування наркоманії в Києві

Реабілітаційний наркологічний центр «МЕДЛЮКС» здійснює лікування пацієнтів на умовах повної анонімності. Ми розуміємо, що наркотична залежність, навіть якщо вона була далеко в минулому, може завдати серйозної шкоди репутації вже здорової людині, перешкодити їй реалізувати себе в улюбленій професії або особистих відносинах. Тому вся процедура реабілітації залишається повністю анонімною і захищена лікарською таємницею.

Примусове лікування наркозалежності в Україні

Примусове лікування у багатьох може викликати внутрішній протест, адже лікування проводиться без згоди хворого. Однак, варто враховувати один аспект – залежна людина, що знаходиться під впливом наркотичних засобів, не може тверезо оцінити ситуацію і самостійно прийняти рішення, яке, в підсумку, не тільки здатне позбавити його від залежності, але і зберегти найдорожче – його життя!

Якщо Ви відчуваєте проблему або хочете допомогти близьким позбутися від наркоманії за помірну вартість? Зверніться до професіоналів, і вам обов’язково допоможуть!