Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Лікування амфетамінової залежності

Лікування амфетамінової залежності

Амфетамін відноситься до класу сильнодіючих психотропних препаратів, що забезпечують ейфорійний прилив сил після прийому. Під його впливом, людина втрачає здатність об’єктивної оцінки навколишньої ситуації, знаходиться в підвищеній фізичної та емоційної активності, спостерігається проблема зі сном і яскраво виражена відсутність апетиту. Все це призводить до суттєвого підриву здоров’я, порушень психіки, аж до смерті.

Лікування амфетамінової залежності в спеціалізованому наркологічному центрі, дозволяє максимально швидко позбутися від проблеми і забезпечити повноцінне відновлення здоров’я хворого. Ознайомитися інформацією про наш наркологічний центр Ви можете тут.

Лікування амфетамінової залежності, особливості проведення процедури

Лікування амфетамінової проблеми бажано проводити в умовах стаціонару, під суворим наглядом кваліфікованих лікарів наркологів, психіатрів, терапевтів – це дозволить своєчасно вживати необхідних заходів і коригувати схему лікування, в залежності від поточного фізичного та психоемоційного стану хворого.

При виході з наркотичного сп’яніння починається амфетамінова ломка проявляється гострий депресивний стан, дратівливість, перепади настрою, які стимулюють бажання вжити наркотики.

Симптоми і наслідки вживання амфетаміну

Основними симптомами, при виявленні яких необхідно негайно проводити лікування амфетамінової залежності є: психоемоційне збудження, депресивні стани, думки про суїцид або спроби накласти на себе руки, слабкість, підвищена стомлюваність, безсоння або патологічна сонливість, астенія, зниження артеріального тиску, дратівливість.

Симптоми можуть розвиватися як блискавично швидко, так і планомірно. Як правило, швидкість виникнення симптомів прямо залежить від кількості і періоду вживання наркотичного засобу.

Наслідки вживання амфетаміну є дуже руйнівними. Залежний швидко витрачає психологічні та енергетичні ресурси, руйнує нервову систему. В результаті тривалого вживання, розвивається амфетаміновий психоз, за своєю природою схожий з маніакальними психозом – він супроводжується маренням і галюцинаціями, на зміну яким приходить депресія, фізичні страждання і повне відсторонення від нормального життя.

У нашій клініці є можливість зробити тест на наркотики. Більш детальну інформацію можна дізнатися тут.

Лікування амфетамінової залежності в клініці Київ

Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» проводить ефективне лікування амфетамінової залежності на будь-якій стадії розвитку хвороби. Лікування проходить в кілька основних етапів, які передбачають:

  • Проведення комплексної дезінтоксикації організму, що забезпечує швидке і безпечне виведення амфетаміну та його метаболітів (продуктів розпаду);
  • Усунення ломки і виведення пацієнта з абстинентної депресії за допомогою медикаментозної терапії;
  • Симптоматичне лікування, спрямоване на відновлення порушених функцій систем організму;
  • Комплексна психотерапія, відновлює психологічний стан пацієнта;
  • Реабілітація в умовах стаціонару наркологічного центру, що передбачає як індивідуальну, так і групову психотерапію. В період реабілітації закріплюється терапевтичний результат і проводиться соціальна адаптація залежних – це дозволяє уникнути рецидивів надалі і жити повноцінним життям відчуваючи всю радість життя без наркотиків!