Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Лікування метадонової залежності

Лікування метадонової залежності

Метадон відноситься до сильнодіючих опіумних речовин, що викликають швидке звикання. Як правило, метадонова залежність розвивається в результаті вживання вуличного наркотику або фармацевтичних аналогів в спеціалізованих медичних центрах відомих як замінна терапія.

Деякі залежні цілеспрямовано використовують даний препарат для вживання або для самостійної заміни більш дорогого наркотику – героїну. Результатом виявляється лише використання однієї наркотичної речовини замість іншої, з подальшим погіршенням стану – хворий потребує обов’язкового лікування залежності від метадону.

Лікування метадонової залежності

Лікування метадонової залежності, як і залежності від інших сильнодіючих наркотичних засобів, необхідно проводити в умовах стаціонару, під цілодобовим наглядом кваліфікованих фахівців, що мають можливість як проконтролювати процес, так і провести своєчасне коректування схеми лікування, в залежності від поточних результатів.

Спеціалізована наркологічна клініка «МЕДЛЮКС» проводить лікування метадонової залежності будь-якої складності в кілька основних етапів:

  • Повна дезинтоксикація організму, що забезпечує швидке виведення препарату і токсинів з організму – це дозволяє стабілізувати пацієнта і перейти до наступних відновлючих програм;
  • Проведення сімейних або індивідуальних психотерапевтичних процедур із залученням професійного психотерапевта. Основною метою данного етапу лікування є стабілізація емоційного стану хворого, його активна мотивація відмови від вживання наркотиків і повернення до здорового способу життя;
  • Інтенсивна медикаментозна терапія, спрямована на відновлення всіх життєво важливих систем організму;
  • Реабілітація, процес, що забезпечує комплексне відновлення психологічного, емоційного і духовного здоров’я людини;

Більш докладно про наш наркологічний центр Ви можете прочитати тут.

Чим небезпечний метадон – наслідки вживання

Метадон є одним з найнебезпечніших наркотичних засобів, що згубно впливає на всі органи в організмі. Наслідками вживання речовини стає: атрофія і гниття кінцівок, порушення психіки і процесів мислення, широкий спектр хвороб органів дихання, печінки, підвищення крихкості і ламкості кісток, розвиток еректильної дисфункції, порушення менструального циклу, порушення гормонального фону, кровообігу в кінцівках і органах та ряд інших проблем, здатних привести до смерті.

Як зрозуміти, що людина вживає метадон – ознаки вживання

У нашій клініці є можливість зробити тест на наркотики. Більш детальну інформацію можна дізнатися тут.

Як правило, ознаки вживання метадону практично не відрізняються від ознак, які проявляються при вживанні інших наркотичних засобів. Запідозрити людину у вживанні речовини, можна в разі якщо: очі мають почервоніння, розширені або звужені зіниці, шкіра має блідий відтінок, порушується координація і сон, спостерігаються різкі зміни в поведінці, що супроводжуються швидкими перепадами настрою, погіршенням пам’яті, апетиту, неадекватною реакцією при спілкуванні, хронічний кашель, постійна потреба в грошах.

При виявленні цих ознак, необхідно негайно звернутися до фахівців для діагностики, проведення тесту на наявність наркотичних речовин в організмі і подальшого лікування залежності від метадону.

Метадонова ломка – як впоратися

Метадонова ломка – це дуже болючий, фізично нестерпний симптом, який необхідно знімати тільки в умовах стаціонару. Лікарі-наркологи використовують спеціальні медпрепарати, що знижують фізичні страждання пацієнта, полегшуючи процес детоксикації і відновлення.

Лікування від метадонової залежності в Києві

Клініка «МЕДЛЮКС» проводить професійне лікування залежності від метадону в Києві на найвищому рівні за демократичною ціною з високим комфортом для пацієнта!