Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Наркологічна клініка в Києві

Наркологічна клініка в Києві

Наркологічна клініка «Медлюкс» – це цілодобовий 24/7 спеціалізований центр допомоги алко та наркозалежним в Києві. Протягом багатьох років тут успішно допомагають усунути проблему залежності і відновлюють нормальне життя пацієнта, де немає місця наркотикам і надмірного вживання алкоголю.

Клініка надає широкий спектр послуг: від виведення із запою в домашніх умовах і в стаціонарі, зняття ломки, підшивки від алкоголізму і наркотиків, реабілітації алко та наркозалежних, до комплексного лікування алкоголізму, наркоманії, переїдання, булімії, анорексії і ряду психічних та терапевтичних захворювань. Досвідчені лікарі добре розуміють особливості лікування наркологічних і психологічних проблем, тому всі проведені процедури, в тому числі підшивка від наркотиків, здійснюються в оптимальних умовах.

Умови нашої клініки.

Переваги приватної наркологічної клініки

На відміну від більшості державних медичних установ, в тому числі профільної спеціалізації, приватна наркологічна клініка, здійснює підшивку від наркотиків та інші процедури з використанням найсучаснішого діагностичного та маніпуляційного (медичного) обладнання, що відповідає суворим стандартам якості. Відмінне оснащення дозволяє проводити лікування з максимальною ефективністю.

Лікарями та іншими працівниками, забезпечується індивідуальний підхід до кожного пацієнта на всіх стадіях лікування. У деяких випадках, для проведення успішної підшивки від наркотиків, залучаються професійні психологи. Їх робота спрямована на переконання наркозалежного в необхідності своєчасного та повноцінного лікування з подальшим реабілітаційним періодом – це значно підвищує ефективність терапії, адже пацієнт не заперечує проблему, а сам зацікавлений в її якнайшвидшому усуненні.

Також, в приватних клініках застосовується методика УБОД (ультрашвидкої детоксикації). Вона займає всього 4-8 годин і дозволяє в мінімальний час прибрати нестерпні для пацієнта симптоми ломки і забезпечити оперативне виведення залишків наркотичних засобів та їх похідних з організму.

Чому ми?

Клініка високого рівня

Клініка високого рівня

За час роботи ми залучили провідних фахівців.

Диспансеризація

Диспансеризація

У нас комфортабельні палати.

24/7

Працюємо 24/7

У нашому центрі цілодобово знаходяться чергові лікарі.

Анонімне лікування в наркологічній клініці «Медлюкс»

Відносно всіх пацієнтів, які проходять амбулаторне або стаціонарне лікування та інші медичні процедури в нашій клініці, суворо діє закон про лікарську таємницю. Наші фахівці добре розуміють, що вихід зі стін клініки інформації про проходження лікування конкретного пацієнта може вплинути на його подальшу долю і кар’єру, тому всі дані конфіденційні.

Рівень конфіденційності завжди максимальний, незалежно від того, чи проходив пацієнт підшивку від наркотиків, психіатричне лікування або отримував якусь іншу медичну допомогу.

Умови лікування в стаціонарі

Клініка має відмінну базу для стаціонарного прийому пацієнтів. Тут є всі необхідні умови для ефективної екстреної допомоги та реабілітаційного періоду: палати оснащені сучасними меблями та технікою, є індивідуальні санвузли та надається комплексне харчування хворих в процесі лікування / реабілітації. Такі процедури як підшивка від наркотиків і підшивання від алкоголізму, можуть проводитися як на індивідуальному прийомі, так і під час комплексної реабілітації пацієнта.

Всі бажаючі можуть заздалегідь відвідати нашу клініку і ознайомитися з умовами перебування хворих, спеціально для вас проведуть консультацію і продемонструють умови.

Вартість лікування в київській наркологічній клініці

Ціна лікування в «Медлюкс» прямо залежить від широкого спектра факторів, в тому числі:

  • Типу захворювання і його складності;
  • Індивідуальних особливостей організму пацієнта, який звернувся за допомогою;
  • Спектру послуг, що надаються (діагностичних, терапевтичних методів), а також застосовуваних медикаментів;
  • Тривалості лікування і умов перебування в стаціонарі.

Отримуйте якісне лікування в гідних умовах від кращих лікарів, які мають багатий успішний досвід!