Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних

Наркоманія належить до гострих соціальних проблем в Україні, які мають відношення до людей різного віку і соціальних груп. Залежність від наркотичних засобів, може провокуватися різними факторами: від банальної цікавості і бажання усунути моральні переживання, до насильного примусу до вживання тих чи інших речовин третіми особами.

Незалежно від причин появи залежності, абсолютна більшість людей не можуть самостійно впоратися зі своєю проблемою і потребують професійної реабілітації наркоманів.

Реабілітація наркозалежних Київ

Реабілітація наркоманів – це тривалий процес, який передбачає комплексний підхід до кожного хворого, з урахуванням його психологічних і фізіологічних особливостей. Процедури по реабілітації наркозалежних проводяться в спеціальному київському наркологічному центрі «МЕДЛЮКС-Рехаб»medlux-rehab.com.ua.

Реабілітація наркозалежного не може проводитися вдома у пацієнта. Лікування поза стаціонаром несе в собі ряд істотних ризиків, в першу чергу, пов’язаних зі складністю контролю стану пацієнта і можливістю зриву відновлення в будь-який момент.

П’ЯТЬ КРОКІВ ДО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ

КОНСУЛЬТАЦІЯ

КОНСУЛЬТАЦІЯ

МОТИВАЦІЯ

МОТИВАЦІЯ

ДЕТОКСИКАЦІЯ

ДЕТОКСИКАЦІЯ

СТАЦІОНАРНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

СТАЦІОНАРНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

Реабілітаційний центр для наркоманів в Києві. В яких умовах проходить лікування

Реабілітація наркоманів вимагає комплексного підходу до усунення залежності. У період відновлення пацієнт повинен перебувати в комфортних умовах і відчувати турботу з боку оточуючих – це допомагає йому відновити психологічний стан, зрозуміти, що життя може бути цікавим і яскравим без прийому наркотиків.

Особливу увагу варто приділити кваліфікації лікарів, психологів, психотерапевтів і консультантів. Ефективна реабілітація включає в себе цілий комплекс індивідуальних і групових процедур, що забезпечують відновлення як фізіологічних функцій організму, так і психологічного здоров’я хворого з формуванням різко негативного ставлення до наркотиків. І вмінню навчити людину жити повноцінним життям без вживання ПАР.

Як проходить реабілітація наркоманів в МЕДЛЮКС-Рехаб

Процес реабілітації наркозалежних починається з комплексної медикаментозної дезінтоксикації. Це дозволяє в короткий час вивести з організму залишки наркотичних речовин і продуктів їх розпаду з першого дня полегшити ломку (нестерпні фізичні та психологічні страждання) і приступити до процесу повноцінного відновлення.

Другий етап – це професійна психологічна допомога, яку проводять як індивідуальним, так і груповим методом, робота над собою за нашою власною авторською методикою. Це дозволяє відновити життєві цінності, принципи, налагодити здорові стосунки в родині і з близькими людьми. Здобути навички допомагають людині повноцінно інтегруватися в суспільстві і за допомогою наших фахівців реалізувати плани і цілі.

У разі необхідності завершальним етапом реабілітації є процедура кодування, що забезпечує огиду або байдужість до вживання речовин. Кодування може проводиться в три різні способи або комбіновано: гіпноз, застосування методу Довженко або вшивання під шкіру капсули з ліками.

Реабілітація наркоманів в клініці «MедЛюкс-Рехаб» – анонімно, за доступними цінами

Київський спеціалізований наркологічний центр «МЕДЛЮКС-Рехаб» пропонує умови реабілітації наркоманів по сучасних високоефективних методик, що довели свою ефективність на практиці. Вами або вашими близькими будуть займатися висококваліфіковані фахівці, що мають досвід реабілітації пацієнтів будь-якої складності. Вартість послуг прямо залежить відразу від декількох факторів: психологічного і фізіологічного стану хворого, методик, які використовують, тривалості лікування, умов перебування.

Подбайте про себе і здоров’я своїх близьких сьогодні!