Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Зняття ломки Київ

Зняття ломки Київ

Ломка або абстинентний синдром – це дуже тяжкий фізіологічний стан організму, який провокується припиненням регулярного вживання наркотичних засобів. В процесі ломки, наркозалежний відчуває гострі, часом нестерпні фізичні болі, які хочеться усунути прийомом чергової дози наркотику.

Зняття ломки вдома або в умовах стаціонару, дозволяє істотно знизити фізичні муки організму, а також прискорити процес відновлення. Дана процедура є медикаментозною і дозволяє почати процес повноцінної реабілітації пацієнта, з подальшою відмовою від прийому наркотичних засобів.

Детально про обслуговування пацієнтів на дому ви можете прочитати тут.

Зняття ломки Київ – оперативна допомога в наркологічній клініці «МЕДЛЮКС»

Для того, щоб врятувати себе і своїх близьких від фізичних страждань, які спостерігаються при припиненні систематичного вживання наркотиків – зверніться в наркологічний центр «МЕДЛЮКС»! Наші кваліфіковані лікарі-наркологи швидко проведуть необхідну діагностику, ефективно знімуть ломку і підготують організм для подальшого відновлення.

Зняття ломки може проводитися як вдома у залежного, так і в стаціонарі клініки. Стаціонар є кращим варіантом, в цьому випадку, пацієнт знаходиться під суворим контролем наркологів, які мають можливість координувати весь процес при проведенні процедури.

Зняття наркотичної ломки. Особливості проведення

Процедура передбачає повну детоксикацію організму від наркотичних речовин і продуктів його розпаду, токсинів. Вона проводиться під суворим контролем лікаря з використанням спеціальних медикаментів, які мінімізують фізичні страждання наркозалежного і прискорюють процес виведення наркотиків з організму.

Метод, який використовується може відрізнятися. В першу чергу, він залежить від типу прийнятої наркотичної речовини, фізіологічних і психологічних особливостей організму конкретного пацієнта.

Метадон належить до класу синтетичних наркотичних засобів опіоїдного ряду. Відмова наркомана від прийняття дози викликає сильну ломку протягом 1-2 тижнів, а в деяких випадках – більше 1 місяця, що небезпечно як для фізичного здоров’я, так і для психологічного стану людини.

Позбавлення від метадонової залежності передбачає досить тривалий і складний процес усунення абстинентного синдрому. Процедура вимагає участі професійних лікарів-наркологів і якісних медпрепаратів.

Більш докладно про лікування метадонової залежності ви можете прочитати тут.

Зняття ломки в стаціонарі. Чому важливо робити це в клініці?

Спроби самостійно позбавитися від проблеми, в абсолютній більшості випадків призводять до зриву і подальшого поглиблення залежності. Стаціонарне лікування має високу ефективність, що істотно підвищує шанси на повне усунення залежності при подальшій реабілітації.

Важливість зняття ломки в стаціонарі обумовлюється відразу двома важливими факторами: в стаціонарі є все необхідне обладнання, комфортні умови, а також пацієнт знаходиться під пильним наглядом фахівців, які можуть вжити необхідних заходів в будь-який момент.

Про те як проходить лікування в нашому наркологічному стаціонарі ви можете більше дізнатися тут.

Зняття ломки вдома лікарями київської клініки «МЕДЛЮКС»

Наркологічний центр «МЕДЛЮКС» проводить зняття ломки вдома у пацієнта. Бригада лікарів виїжджає за адресою протягом декількох хвилин після виклику, проводить огляд і негайно виконує маніпуляції, що дозволяють мінімізувати фізичні страждання залежної людини.

Звертайтеся до професіоналів, і спрямуйте життя в здорове русло!