Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Лікування алкоголізму в стаціонарі Київ

Звичка вживати спиртні напої глибоко вкоренилася в менталітеті української нації. Людина, яка не п’є алкоголь, сприймається як біла ворона в натовпі чорних побратимів. До алкоголізму в Україні ставляться з гумором, іронією, але дуже рідко – зі страхом. Але ж цифри дійсно вражають: 40% всіх смертей українських чоловіків працездатного віку від зловживання алкоголю. Це офіційна статистика, отримана в результаті дослідження, яке провів Всесвітній банк.

Лікування алкоголізму в стаціонарі Київ

Алкоголізм не сприймає безтурботного ставлення до себе. Ще вчора це були епізодичні застілля з друзями, а вже сьогодні – неможливість прожити жодного дня без спиртного. Щоб уникнути такого сумного сценарію, потрібно якомога раніше починати лікування. Ті, хто хочуть позбутися згубної звички, постають перед вибором – лікувати залежність в домашніх умовах або в стаціонарі. Про другий варіант ми розповімо докладніше.

Стаціонарне лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в стаціонарі передбачає проведення терапії в спеціальній установі, що має всі необхідні умови для ефективного позбавлення від шкідливої звички. У деяких ситуаціях без стаціонарного лікування просто не обійтися, так як для певної категорії пацієнтів домашня терапія безперспективна.

Більш детально про умови утримання в клініці Медлюкс ви можете ознайомитись тут.

Показання

При настанні таких обставин потрібно якомога швидше звернутися в медичний центр для проведення лікування.

  • Сильно виражений абстинентний синдром. Ломка може привести до інфаркту, інсульту, гіпертонічного кризу і навіть коми.
  • Судоми і епілептичні припадки.
  • Галюцинації різних типів. Це критичний сигнал організму, який свідчить про ураження центральної нервової системи. Крім того, що це дуже небезпечно саме по собі, в подібному неконтрольованому стані хворий може заподіяти собі шкоду.
  • Делірій, тобто біла гарячка.

Хворі, що знаходяться в подібних станах, потребують негайного лікування в стаціонарних умовах. Крім того, лікування алкоголізму в стаціонарі – необхідний захід при відсутності у хворого мотивації або при її нестачі. Якщо пацієнт щиро не бажає вилікуватися, у нього, швидше за все, будуть відбуватися зриви, що зводять всі «домашні» старання нанівець.

Переваги стаціонарного лікування

Лікування алкоголізму в стаціонарі Київ

Лікування алкоголізму в стаціонарі має ряд переваг, яких неможливо домогтися при домашньої терапії.

  • Постійний контроль. Пацієнт перебуває під наглядом досвідчених фахівців. Крім візуального контролю, здійснюється також апаратний. Наприклад, в медичному центрі «Медлюкс» серцеві показники хворого фіксує кардіомонітор. У перші дні терапії це дуже важливо, тому що організм перебуває в ослабленому стані.
  • Відсутність доступу до спиртного. Як би сильно залежна людина не хотів вилікуватися, бажання випити у неї періодично прокидається. У медичному центрі можливість зриву, тобто вживання спиртного, виключена.
  • Інтенсивне лікування. В умовах стаціонару є можливість частіше, ніж удома, вдаватися до необхідних процедур і маніпуляцій.
  • Можливість оперативної зміни стратегії. Як уже згадувалося раніше, лікування алкоголізму в стаціонарі проводиться під контролем фахівців. Це дозволяє лікарям змінювати стратегію лікування в режимі живого часу, підшукуючи ідеальний варіант для конкретного пацієнта.
  • Можливість застосування сильних медикаментів, які потрібно вживати під контролем лікаря. Деякі препарати не підходять для домашнього застосування. Їх можна давати пацієнтові тільки в умовах стаціонару.

Як проводиться лікування алкоголізму в стаціонарі

Звертаючись до медичного центру для лікування, перша процедура, на яку відправляється пацієнт, – це дезинтоксикація. Її мета – вивести з організму шкідливі речовини. Використовуються крапельниці з сольовим розчином, сорбенти, антиоксиданти, а також препарати для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту і серця.

Особлива увага приділяється відновленню ЦНС і периферичної нервової системи, які дуже сильно страждають від негативного впливу алкоголю. Щоб запобігти появі судом і психозного стану, хворому призначають снодійні та седативні препарати. Психоемоційний стан коригується ще і з допомогою антидепресантів.

Протягом усього лікування стан пацієнта ретельно контролюється. У медичному центрі «Медлюкс» контроль здійснюється за допомогою ЕКГ, аналізу крові і комплексу лабораторних діагностичних заходів.

Вартість лікування алкогольної залежності в стаціонарі – ціна в Україні

Вартість терапії в стаціонарі по території Україні досить сильно різниться. В основному на ціну впливає географічний фактор, а також кваліфікація фахівців, які проводять лікування. Але послуги досвідчених лікарів не обов’язково коштують захмарних грошей.

У медичному центрі «Медлюкс» лікування алкоголізму проводиться досвідченими фахівцями за прийнятними цінами. При цьому у вартість входять як лікувальні заходи, так і діагностичні. Крім того, протягом усього періоду перебування в стаціонарі пацієнт і його близькі отримують цінні консультації.

Алкогольна залежність виліковна. Переконайтеся в цьому і ви, звернувшись до медичного центру «Медлюкс».