Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Виведення із запою на дому

Виведення із запою на дому

Запій – це типова форма прояву одного з найпоширеніших і найбільш важких хронічних захворювань – алкоголізму. Він викликається тривалим або систематичним вживанням алкогольних напоїв (від декількох днів, до декількох місяців і навіть років). Процес вживання алкогольних напоїв протягом декількох діб характеризується більше як похмільний синдром і в такому випадку можна зробити процедуру виведення з запою вдома.

У період постійного запою, організм вимагає підтримки концентрації алкоголю в крові, що супроводжується непереборним бажанням вживання спиртних напоїв, а також: почуттям занепокоєння, сухістю в роті, тремором, пітливістю, стрибками тиску, підвищенням пульсу і не рідко агресією і галюцинаціями. Тому дуже важливо своєчасно вжити необхідних заходів і провести комплексне відновлення організму.

Виведення із запою на дому в Києві

Медичне виведення із запою – це спеціальна медикаментозна процедура, що вимагає професійних знань і навичок лікарів-наркологів. Вона може проводитися як в домашніх умовах, так і в умовах стаціонару. Більш докладно про наш саціонар Ви можете прочитати тут. Як правило, виведення вдома ефективне при нетривалому запої (2-3 дні). В інших випадках рекомендується стаціонарне лікування, що дозволяє більш ефективно стежити за станом здоров’я пацієнта, своєчасно роблячи необхідні заходи.

У теорії, більшість людей, можуть самостійно вийти з запою, але це буває досить рідко і супроводжується непосильними для багатьох фізичними стражданнями.

Чим небезпечний стан запою

Головною небезпекою даного стану, є різка зміна природних фізіологічних і психологічних функцій організму. При розщепленні етилового спирту, відбувається вивільнення великої кількості енергії, що видаляє відчуття голоду – це стимулює повну відмову від їжі, що веде до активного виснаження, а також порушення функції органів.

При тривалому ігноруванні проблеми, підвищується артеріальний тиск, що викликає ряд серцево-судинних проблем: інсульти, інфаркти, а також: складні психологічні розлади, цироз печінки, виразку шлунка, кровотечі, «білу гарячку» і ряд інших патологій. У тому числі і смерть.

Виведення із запою вдома Київ етапи:

Фахівці клініки «Медлюкс» мають багаторічний успішний досвід допомоги пацієнтам з проблемами будь-якої складності. Лікування нашими фахівцями проводиться в два основних етапи, з використанням максимально дбайливих терапевтичних методик:

  • Швидке і безболісне очищення організму від продуктів розпаду алкоголю, а також виведення шкідливих токсинів;
  • Відновлення водно-сольового балансу організму, зневодненого в період вживання алкоголю.
  • Відновлювальна терапія печінки, серця, судин, підшлункової залози, нирок.
  • Відновлення вітамінного балансу організму.
  • Поліпшення роботи центральної нервової системи.

При проведенні процедур і маніпуляцій лікарі-наркологи «Медлюкс» використовують тільки сучасні сертифіковані МОЗ України препарати, які довели свою ефективність – це гарантує високу якість і безпеку проведеного лікування.

Виведення запою додому цілодобово.

У «Медлюкс» ви можете здійснити виклик лікаря додому в режимі 24/7. Наш фахівець приїде за вказаною адресою протягом 45-60 хвилин, виміряє тиск, глюкозу, проведе візуальний огляд пацієнта, збере анамнез, проведе консультацію і запропоннує оптимальне рішення проблеми.

Вартість виведення із запою вартість Київ: від 1800

Вартість лікування прямо залежить від комплексу наданих послуг. Їх перелік формується виходячи з поточного ступеня / тривалості запою у пацієнта, індивідуальних фізіологічних особливостей, а також ряду медичних чинників.

Звертайтесь в клініку «Медлюкс» вже зараз, і позбудьтеся від складної проблеми безпечно в короткий термін!