Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Виведення із запою в стаціонарі Київ «МЕДЛЮКС»

Виведення із запою в стаціонарі Київ «МЕДЛЮКС»

Запій є одним з найнебезпечніших проявів алкогольної залежності. Він викликається надмірним регулярним або систематичним вживанням алкогольних напоїв. У цей період, людина відчуває гостру потребу в черговий «чарці», потрапляючи в порочне коло, вийти з якого самостійно дуже складно, а в деяких випадках – практично неможливо.

Головними небезпеками запою є: постійно наростаючий інтоксикаційний синдром, різка зміна психологічних і фізіологічних функцій організму. У цей період, людина починає відчувати: страх, сухість у роті, тремор, піднімається тиск, у нього можуть інтенсивно розвиватися патології внутрішніх органів, а також ряд інших проблем, притаманних хронічному алкогольному отруєнню.

Виведення із запою в Києві лікарями-наркологами. Чому не можна виводити самостійно?

Лікування хворого без залучення професійних лікарів наркологів – це небезпечна процедура, здатна привести до серйозних ускладнень, в першу чергу, до розвитку абстинентного синдрому, що викликає: втрату сну або кошмарні сни, нудоту, блювоту, гостру фізичну біль в м’язах і суглобах, агресію, депресію, порушення серцевого ритму, психологічні порушення, підвищену агресію, зорові/слухові галюцинації і т.д.

Процедура виведення з запою проводиться під цілодобовим наглядом наших фахівців в нашій наркологічній клініці. Більше про неї ви можете прочитати тут.

Лікарі-наркологи здійснюють виведення тільки медикаментозними засобами, що дозволяють дбайливо відновити нормальну функціональність організму, позбутися від продуктів розпаду алкоголю, зняти інтоксикацію, а також відновити водно-сольовий, вітамінний баланс.

Виведення із запою в стаціонарі Київ. Особливості процедури.

Стаціонарние виведення є найпоширенішим і ефективним способом лікування запою. Він передбачає розміщення пацієнта в палаті. Весь процес відновлення контролюють кваліфіковані лікарі – це дозволяє своєчасно вживати необхідні заходи, а також уникнути можливих ускладнень, викликаних різким відмовою організму від прийому алкоголю.

Як правило, стаціонарне лікування проводиться протягом 3-5 днів, за цей час, лікарі здійснюють повне обстеження і збирають аналізи, що дозволяють скласти об’єктивну картину фізіологічного та психологічного стану організму, мінімізувавши негативні наслідки.

Переваги виведення запою в стаціонарі

Сьогодні існує два способи виведення з запою: вдома і в стаціонарі. Перший спосіб використовується в разі нетривалих запоїв, що тривають 1-3 дні. За цей період, в організмі хворого накопичується не критична доза токсинів, що полегшує процес виведення. У той час як тривалі запої – це складна хронічна проблема, яка завдає істотної шкоди, як психологічному стану людини, так і його внутрішнім органам. Натисніть тут, щоб прочитати більш докладно про виведення із запою на дому. Процедура вимагає цілодобового спостереження з боку професійного медичного персоналу, яку можна забезпечити тільки в наркологічному стаціонарі.

Виведення із запою в клініці «Медлюкс»

Київська спеціалізована медична клініка «Медлюкс» пропонує європейські якість і стандарти лікування послуги виведення із запою в стаціонарі. У нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі наркологи, анестезіологи, психіатри, терапевти, психотерапевти, психологи, які мають великий досвід роботи з пацієнтами будь-якої складності. Нами застосовуються тільки сертифіковані МОЗ України медикаменти, від перевірених виробників, що гарантує високу якість і безпеку проведеного лікування.

Виїзд лікаря нарколога здійснюється в режимі 24/7, час прибуття лікарів за адресою – 45-60 хвилин.

Звертаючись до клініки «Медлюкс» будьте впевнені, що вам допоможуть вже сьогодні!