Ми працюємо

цілодобово

Замовити

дзвінок

Виклик нарколога додому в Києві

Виклик нарколога додому в Києві

Загальну кількість нарко- та алкозалежних людей в Україні не можна порівняти з числом наших співгромадян, які лікуються від своїх згубних звичок. Наприклад, згідно зі статистикою, кожен шостий українець систематично вживає спиртні напої. Однак лише приблизно 100 тисяч з них знаходяться на обліку і намагаються вилікуватися від алкоголізму. Чому так відбувається? Існує лише три основні причини.

Перша – заперечення. Як показує практика, алкоголіки і наркомани на ранніх стадіях своїх захворювань впевнені в тому, що зможуть кинути шкідливу звичку в будь-який момент. Подібна безпечність призводить до ускладнення ситуації. Згодом залежність все більше поглинає людину, змінює спосіб її мислення, і в якийсь момент стає занадто пізно.

Друга причина – прийняття. Деякі залежні люди усвідомлюють всю шкоду від алкоголю і наркотичних речовин, але вперто продовжують руйнувати свій організм. Вони не уявляють життя без алкоголю або «дози», не можуть без них розслабитися і повноцінно проводити час. Проблема в тому, що будь-який процес саморуйнування рано чи пізно доходить до свого кінця. Без належного лікування цей кінець обов’язково настане. Пам’ятайте, що 98% смертей від негативного впливу алкоголю трапляються поза межами лікарень та клінік.

Третя причина – банальний сором. У сучасному суспільстві «алкоголік» або «наркоман» – це клеймо. Багато людей просто бояться його, тому не звертаються до медичних установ.

Допомогти людям, які з тієї чи іншої причини не йдуть лікуватися самостійно, може послуга виклику нарколога додому.

Виїзд нарколога на додому: вартість

Вартість виїзду різниться для кожного окремого випадку. Універсальну і точну цифру назвати просто неможливо. Вона, крім усього іншого, залежить також від лікувального закладу, кваліфікації фахівця, особливостей пацієнта і т.д. Крім того, варто враховувати, що виїзд нарколога додому здійснюється з різних причин. Деякі з них зазначені нижче.

 • Виведення із запою. Спеціаліст проводить заходи, які можуть перервати навіть тривалий запій.
 • Зняття абстинентного синдрому. Нарколог підбирає комплекс медикаментів, які ефективно знімають ломку. При необхідності в кров хворого вводиться антидот.
 • Детоксикація. Наявність в організмі великої кількості токсичних речовин може просто призвести до смерті. При вживанні великої кількості алкоголю або наркотичних речовин необхідно провести детоксикаційні заходи. Саме це робить нарколог при виїзді додому.
 • Переривання психотичних станів. Вживання алкоголю або наркотичних речовин призводить до зміни емоційного стану людини. З’являється страх, параноя, нав’язливі думки. Всі ці симптоми ефективно прибираються за допомогою медикаментів. Нарколог підбирає необхідні ліки і контролює процес лікування.
 • Кодування.

Крім того, нарколог проводить бесіду з близькими хворого. Він дає рекомендації, дотримання яких дозволить пацієнту знаходитися в спокійному психоемоційному стані.

Вирушивши до Вашого дому, фахівець весь час залишається на зв’язку. З ним завжди можна проконсультуватися з того чи іншого питання.

Залежно від проведених заходів визначається і вартість виклику. Як би там не було, навіть в столиці можна знайти доступні варіанти. Медичний центр «Медлюкс» пропонує одні з найнижчих цін на такі послуги в Києві.

Також в клініці Медлюкс є послуга виведення з запою в стаціонарі. Ознайомитися з інформацією з цього питання ви можете тут.

Цілодобова допомога лікаря-нарколога на дому

Нарколог – особливий доктор. Якщо терапевт або стоматолог приймає тільки в робочі години, нарколог готовий до виїзду на виклик в будь-який час доби. Часом пацієнту потрібна термінова допомога, і зволікання може виявитися фатальним.

У яких випадках необхідно викликати нарколога додому

Фахівець може допомогти в таких ситуаціях:

 • запій;
 • ломка;
 • надмірна інтоксикація організму;
 • необхідність кодування пацієнта. Корисно, якщо хворий соромиться самостійно йти в медичний центр.

Іноді викликати нарколога необхідно миттєво. Про необхідність термінового виклику свідчать наступні симптоми, що спостерігаються у хворого:

 • судоми;
 • галюцинації (симптом білої гарячки);
 • ускладнене дихання;
 • слабкий пульс;
 • сильна задишка;
 • колапс;
 • зміна кольору шкіри.

Як викликати нарколога додому

Звернувшись в клініку «Медлюкс», ви зможете оперативно викликати фахівця додому. Щоб це зробити, потрібно або зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті, або скористатися формою заявки. Наші фахівці працюють в режимі 24/7. Після отримання заявки вони вже протягом 30-60 хвилин приїдуть за вказаною адресою. При цьому абсолютно не має значення, в якому районі Києва ви проживаєте.

Наркологи центру «Медлюкс» – досвідчені фахівці, які поставили на ноги не один десяток нарко- та алкозалежних пацієнтів. Середній досвід наших лікарів – 13 років.

Якщо проблема існує, не відкладайте її. Щоб виправити ситуацію, потрібно просто з нами зв’язатися. Все інше наші висококваліфіковані фахівці візьмуть на себе.

Швидка наркологічна допомога.